TDK B32921C3223K289
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet28 页5 年前
Ciiva
EPCOS
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2004-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR46KI22200001K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI22205001K
Yageo GroupR463I22205001K
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Film Cap Mkp X2 0.022Μf 20% 305Vac Ls 15Mm/Tape & Reel |Epcos B32922C3223M189
FILM CAP MKP X2 0.022µF 20% 305Vac LS 15mm
描述
Suppression Cap, 0.022Uf, Class X2, 305V Rohs Compliant: Yes |Epcos B32921C3223K289
Cap Film 0.01uF 305VAC PP 20% 13 X 4 X 9mm RDL 10mm Ammo Pack
B32921 SERIES X2 CAP RADIAL 305V 0.022uF 10%TOL 2-PINS 13x9x4MM LS=10MM
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 22nF 305V
FILM CAP MKP X2 0.022µF 10% 305Vac LS 10mm