TDK B32912A3104M189
Epcos B32912 100nF Polypropylene Film Capacitor 330 V ac +/-20%; Through Hole
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet21 页5 年前
Newark
Ciiva
RS (Formerly Allied Electronics)
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK B32912A3104M189 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2007-05-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR46KI310000M1M
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KF310000P1M
Yageo GroupR463I310000M1M
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
描述
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Cap Film Suppression X1 0.1uF 760VDC/330VAC PP 20% (18 X 7 X 12.5mm) Radial 15mm 110C Automotive T/R
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 20% 100nF 330V
Cap, 0.1Μf, 20%, Pp; Capacitance:0.1Μf; Suppression Class:X1; Product Range:B32912 Series; Voltage Rating X:330V; Voltage Rating Y:-; Capacitor Dielectric Type:Pp (Polypropylene); Capacitance Tolerance:± 20%; Dv/Dt Rating:400V/Μs; Rohs Compliant: Yes |Epcos B32912A3104M189