TDK B32676G6755K000
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 7.5uF, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet43 页3 年前
TDK
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.80
Introduction Date2006-06-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 7.5uF, Through Hole Mount
Cap Film 7uF 1100V PP 10% (31.5 X 22 X 36.5mm) Radial 27.5mm 0.0055 Ohm 105C Bulk
Yageo GroupR46KW468050M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
Yageo GroupC4ATGBW4680A3GJ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
PanasonicECWF2685JA
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 7.5uF, 630V DC, 20mm(W) x 39.5mm(H) x 42mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 7.5muF
FILM CAP MKP DC LINK 7.50 F 10% 630VDC LS 37.5MM
CAP FILM 7.5UF 10% 630VDC RADIAL
FILM CAP 7,5000UF 10 630V- MKP BOX;
7.5¦ÌF ¡À10% , 37.5mm 630V 6.6m¦¸ 42mm*20mm*39.5mm