TDK B32676E3685K000
Film Capacitor, Polypropylene, 300V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页18 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.80
Introduction Date2006-06-07
相关零件
Yageo GroupR46KW468050M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
Cap Film 6.8uF 305VAC PP 10% 41.5 X 20 X 39.5mm RDL 37.5mm Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
KYOCERA AVXFFB36A0625K--
Film Capacitor, Polypropylene, 720V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.2uF, Through Hole Mount
PanasonicECWF2685JA
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
描述
FILM CAP MKP DC LINK 6.8 F 10% 300VDC LS 37.5MM
CAP FILM 6.8UF 10% 300VDC RADIAL
MKP CAP 6.8UF 10% 300V