TDK B32674D1684K
Film Capacitor, Polypropylene, 750V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Mouser
Datasheet7 页18 年前
Factory Futures
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.80
Introduction Date2006-06-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 875V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.033uF 305VAC PP 10% 13 X 4 X 9mm RDL 10mm Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR463N368050M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
X2 Class AEC-Q200 Metallized Polypropylene Film Capacitor, 680nF, 310VAC, 630VDC, 10%
描述
Capacitor,PP Metallized,Cap 0.68uF,Tol 10%,Vol-Rtg 750VDC,Radial,ESR 0.0233 Ohms
Cap Film 0.68uF 750V PP 10% (31.5 X 11 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 0.0347 Ohm 105C Automotive Bulk
B32674 Series 750 V 0.68 uF ±10% LS=27.5 mm DC Link Metallized PP Film Capacitor
DC Link Capacitors 0.68uF 900volts 10% 27.5mmL/S 0.8mmL/D
CAP FILM 0.68UF 10% 750VDC RAD