TDK B32673Z4225K000
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet46 页5 年前
Newark
Ciiva
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR71VN42204030K
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
PanasonicECWFE2W225K
Cap Film 2.2uF 450V PP 10% (17.5 X 10 X 15.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105C Ammo
Yageo GroupR46KR422000M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-FD2W225KB
Yageo GroupR46KR422050M2K
PanasonicECW-FE2W225KA
ECW-FE Series 450 v 2.2 uf 10% 17.5x15.5x10mm LS=15mm Metallized Polypropylene
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 2.2uF, 450V DC, 12mm(W) x 22mm(H) x 26.5mm(L)
Film Capacitor, B32673Z Series, 2.2 F, 10%, Pp (Polypropylene), 430 V Rohs Compliant: Yes |Epcos B32673Z4225K000
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 2.2muF 220V
CAP, 2.2µF, 430V, 10%, PP; Capacitance: 2.2µF; Voltage Rating: 430V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32673Z Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radi