TDK B32672L8562J289
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0056uF, Through Hole Mount
数据表和文档
TDK
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2004-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicECW-HA3C562J
Cap Film 0.0056uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.8 X 9.6mm) Radial 15mm 105C Ammo
PanasonicECW-HA3C562J4
Cap Film 0.0056uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.8 X 14.6mm) Radial 10mm 105C Ammo
PanasonicECW-H16562JV
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 5.6uF, Through Hole Mount
Yageo GroupPHE450SB4560JR06
Cap Film 0.0056uF 2000V PP 5% (18 X 5.5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 105C Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 1500V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0056uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1500V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0056uF, Through Hole Mount
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0056uF, 2000V DC, 6mm(W) x 11mm(H) x 18mm(L)
5.6nF -55鈩儈+110鈩 卤5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 5.6nF 700V