TDK B32672L8272J289
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0027uF, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
TDK
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2004-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Cap Film 0.0027uF 1600V PP 5% (13 X 5 X 11mm) Radial 10mm 110C Automotive Bulk
PanasonicECW-HA3C272J4
Cap Film 0.0027uF 1600V PP 5% (17.8 X 5.2 X 13mm) Radial 10mm 105C Ammo
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0027uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-H16272JV
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.7uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-HA3C272H4
Cap Film 0.0027uF 1600V PP 3% (17.8 X 5.2 X 13mm) Radial 10mm 105C Ammo
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0027uF, 2000V DC, 5mm(W) x 10.5mm(H) x 18mm(L)