TDK B32671L9472J000
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
数据表和文档
TDK
Datasheet39 页5 年前
Ciiva
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2009-10-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0047uF, 1000V DC, 4mm(W) x 9mm(H) x 13mm(L)
Cap, 4700Pf, 1Kv, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32671L9472J000
4.7nF -55鈩儈+110鈩 卤5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS