TDK B32656S2224J561
Epcos B32656S 220nF Polypropylene Film Capacitor 2000 V dc; 800 V ac +/-5%; Tab
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet66 页4 年前
TDK
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
EPCOS
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupC4BSWBX3220ZAFJ
Film Capacitor, Polyester And Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Chassis Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Chassis Mount
Cap Film 0.22uF 2000V PP 5% (44 X 22 X 38mm) Screw Mount 0.01 Ohm 105C T/R
Film Capacitor, Polypropylene, 1700V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Chassis Mount
Cornell DubilierSCD224K202A3Z25-F
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Chassis Mount
描述
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Chassis Mount
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.22uF, 2000V DC, 20mm(W) x 39.5mm(H) x 42mm(L)
Cap, 0.22Uf, 2Kv, Film, Solder Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32656S2224J561
220nF -55鈩儈+100鈩 卤5% Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS