TDK B32654A7224J189
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet61 页5 年前
Ciiva
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR76QR3220SE30J
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.22uF 1000V PP 5%( 26.5 X 11 X 20.5mm) Radial Wound 22.5mm 110C Automotive Bulk
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM, 0.22UF, 300V, 20%, RADIAL
描述
-55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Cap Film 0.22uF 1250V PP 5%( 31.5 X 14 X 24.5mm) Radial Wound 27.5mm 110C T/R Automotive AEC-Q200
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.22uF, 1250V DC, 14mm(W) x 24.5mm(H) x 31.5mm(L)
FILM CAP MKP BOX 0.22µF 5% 1250Vdc LS 27.5mm