TDK B32654A7104K189
Epcos B32654 100nF Polypropylene Film Cap 1250V dc; 500V ac +/-10%; Through Hole
Production
价格与库存
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet61 页5 年前
EPCOS
Ciiva
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR76TN3100SE40K
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Epcos B32654 100nF Polypropylene Film Cap 1600V dc; 500V ac +/-10%; Through Hole
Yageo GroupR75QN3100AA00K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Epcos B32653 100nF Polypropylene Film Cap 1250V dc; 500V ac +/-10%; Through Hole
Epcos B32652 100nF Polypropylene Film Cap 1000V dc; 250V ac +/-10%; Through Hole
Yageo GroupR76QR3100SE40K
描述
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.1uF, 1250V DC, 11mm(W) x 21mm(H) x 31.5mm(L)