TDK B32654A2223J
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet39 页13 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
PanasonicECW-H16223JV
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-HA3C223J
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.022uF 2000V PP 5%( 18 X 9 X 17.5mm) Radial Wound 15mm 125C Bulk Automotive AEC-Q200
Yageo GroupR73UR2220SE00J
Yageo GroupR73TN22204000J
Cap Film 0.022uF 1600V PP 5% (26.5 X 10 X 18.5mm) Radial Wound 22.5mm 105°C Automotive Bulk
描述
Cap Film 0.0033uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 125°C Bulk
B32654 FILM CAPACITOR Radial film capacitor 5% 22nF 700V
FILM CAP MKP BOX 0.022µF 5% 2000Vdc LS 27.5mm