TDK B32653A7333J289
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
相关零件
Cap Film 0.033uF 1600V PP 5% (18 X 9 X 17.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR76TI23304040J
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-HA3C333J4
Cap Film 0.033uF 1600V PP 5% (20.6 X 11.2 X 22mm) Radial 10mm 105C Ammo
PanasonicECW-HA3C333J
Cap Film 0.033uF 1600V PP 5% (20.6 X 11.2 X 17mm) Radial 17.5mm 105C Ammo
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.033uF, 1250V DC, 6mm(W) x 15mm(H) x 26.5mm(L)
-55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
FILM CAP MKP BOX 33NF 5% 1250Vdc LS 22.5mm