TDK B32653A3474J289
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
TDK
Datasheet61 页5 年前
Ciiva
相关零件
PanasonicECWF2474JAQ
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Yageo GroupPHE426HB6470JR06
Yageo GroupR75II3470AA40J
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.47uF, 250V DC, 7mm(W) x 16mm(H) x 26.5mm(L)
-55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
FILM CAP MKP BOX 0.47µF 5% 250Vdc LS 22.5mm