TDK B32652A7333J289
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
描述
Cap Film 0.033uF 1250V PP 5%( 18 X 9 X 17.5mm) Radial Wound 15mm 110C Automotive Ammo
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.033uF, 1250V DC, 9mm(W) x 17.5mm(H) x 18mm(L)
-55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS