TDK B32652A6224K189
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet61 页5 年前
EPCOS
Ciiva
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM 0.22UF 330VAC 10%, RADIAL
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount, 7132
PanasonicECW-FD2W224KQ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI322050M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
X2 Class AEC-Q200 Metallized Polypropylene Film Capacitor, 220nF, 310VAC, 630VDC, 10%
PanasonicECW-FD2W224K4
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.22uF, 630V DC, 9mm(W) x 17.5mm(H) x 18mm(L)
-55鈩儈+100鈩 卤10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Cap Film 0.22uF 630V PP 10% (18 X 9 X 17.5mm) Radial 15mm 100C T/R
FILM CAP MKP BOX 0.22µF 10% 630Vdc LS 15mm