TDK B32652A6224J189
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet61 页5 年前
TME
Future Electronics
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMainland China, Malaysia, Netherlands, Taiwan, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicECW-F2W224JAQ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-FA2J224J
Cap Film 0.22uF 630V PP 5% (18.2 X 7.1 X 12.3mm) Radial 15mm 105C Bulk
PanasonicECW-FD2W224JQ
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM 0.22UF 330VAC 10%, RADIAL
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film 0.22uF 630V PP 5%( 18 X 9 X 17.5mm) Radial Wound 15mm 110C T/R Automotive AEC-Q200
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.22uF, 630V DC, 9mm(W) x 17.5mm(H) x 18mm(L)
B32652 Series 630 V 0.22 uF ±5 % LS=15 mm Wound Metallized PP Film Capacitor
FILM CAP MKP BOX 0.22µ 5% 630Vdc LS 15mm , TAPE & REEL
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 220nF 250V