TDK B32652A4474J189
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
数据表和文档
TDK
Datasheet61 页5 年前
Newark
Ciiva
element14 APAC
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicECWF2W474JAQ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-FD2W474P1
PanasonicECW-FD2W474J
Yageo GroupPHE426KB6470JR06
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, -200ppm/Cel TC, 0.47uF, 7137
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, -200ppm/Cel TC, 0.47uF
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.47uF, 400V DC, 9mm(W) x 17.5mm(H) x 18mm(L)
B32652 FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 470nF 400V
CAP, 0.47µF, 450V, 5%, PP; Capacitance: 0.47µF; Voltage Rating: 400V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: B32652 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radia