TDK B32621A6223J
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet28 页13 年前
Newark
element14
Future Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupR76PI22204030J
Yageo GroupR75PF22204030J
Yageo GroupR73PI22204000J
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-H8223JV
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount, 7130
PanasonicECW-F6223JL
Capacitor;ECWF,Met Polypropylene Film Cap,Radial,630VDC,0.022uF,5%,Blk ST
描述
Cap Film 0.022uF 630V PP 5%( 13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 105C Bulk
Capacitor PP FILM 0.022UF, 630V, 5%, RAD; RADIAL; Capacitance:0.022µF; Capacitance Tolerance:± 5%;
FILM CAP MKP BOX 0.022µF 5% 630Vdc LS 10mm