TDK B32620A6472J289
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
数据表和文档
TDK
Datasheet30 页5 年前
Ciiva
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
相关零件
Yageo GroupR76PD1470SE40J
Yageo GroupR79PC1470Z340J
Yageo GroupPHE450MK4470JR05
PanasonicECW-H8512JV
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0051uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film 0.0047uF 630V PP 5% (10 X 4 X 8.5mm) Radial 7.5mm Ammo Pack
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0047uF, 630V DC, 4mm(W) x 8.5mm(H) x 10mm(L)
4.7nF -55鈩儈+105鈩 卤5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
FILM CAP MKP BOX 0.0047µF 5% 630Vdc LS 7.5mm
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 4.7nF 400V