TDK B32620A3104K289
Cap Film 0.1uF 250V PP 10% (10.3 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 105C Ammo
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet30 页5 年前
Ciiva
EPCOS
Arrow Electronics
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR76II3100SE30K
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupPHE426HJ6100JR05
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
描述
METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CAPACITOR Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.1uF, 250V DC, 6mm(W) x 12mm(H) x 10.3mm(L)
-55鈩儈+105鈩 卤10% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
FILM CAP MKP BOX 0.1µF 10% 250Vdc LS 7.5mm