TDK B32560J6473K000
Cap Film 0.047uF 400V PET 10% (9 X 3.2 X 6.5mm) Radial 7.5mm 125°C Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet46 页7 年前
Newark
Ciiva
EPCOS
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicECQ-E4473KF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,400VDC,0.047uF,10%,Blk ST
PanasonicECQ-E4473KFA
Ecqe(F), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E4473KFA
Yageo GroupR60MF2470AA6AK
Cap Film 0.047uF 400V PET 10% (13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 105C Automotive Bulk
PanasonicECQ-E4473KF3
Ecqe(F), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E4473KF3
Cap Film 0.047uF 400V PET 10% (7.5 X 6 X 10.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
Yageo GroupR82MC2470DQ50K
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.047uF, 400V DC, 3.2mm(W) x 6.5mm(H) x 9mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 47nF 200V
CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC 2DIP