TDK B32560J6473J000
Cap Film 0.047uF 400V PET 5% (9 X 3.2 X 6.5mm) Radial 7.5mm 125C Bulk
数据表和文档
TDK
Datasheet46 页7 年前
Ciiva
EPCOS
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicECQE4473JF
Cap Film 0.047uF 400V PET 5% (12 X 5 X 8.3mm) Radial 10mm 105C Bulk
Cap Film 0.047uF 400V PET 5% (13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.047uF 400V PET 5% (10 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR82MC2470DQ50J
Film Capacitor, 0.047 uF, 200 V, 400 V, ± 5%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC2470DQ60J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
描述
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.047uF, 400V DC, 3.2mm(W) x 6.5mm(H) x 9mm(L)