TDK B32560J3473K000
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.047uF, 250V DC, 2.5mm(W) x 5.2mm(H) x 9mm(L)
Production
价格与库存
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet46 页7 年前
Newark
Ciiva
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicECQ-E2473KFB
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047Uf, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2473KF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,250VDC,0.047uF,10%,Blk ST
PanasonicECQ-E2473KB
Cap Film 0.047uF 250V PET 10% (7.9 X 4.5 X 7.4mm) Radial 5mm 105°C Bulk
Yageo GroupR82IC2470DQ50K
Cap Film 0.047uF 250V PET 10% (7.2 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 105¡ãC Automotive Ammo
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.047uF, 250V DC, 3.5mm(W) x 8mm(H) x 7.3mm(L)
Cap Film 0.047uF 250V PET 10% (7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
描述
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Cap 0.047uF 250VDC/160VAC PLYE 10% 9 X 2.5 X 5.2mm RDL 7.5mm Bulk
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 47nF 160V
CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC 2DIP
CAP, 0.047µF, 250V, 10%, PET; Capacitance: 47000pF; Voltage Rating: 250V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32560 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Rad