TDK B32560J3473J000
Cap Film 0.047uF 250V PET 5% (9 X 2.5 X 5.2mm) Radial 7.5mm 125C Bulk
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet46 页7 年前
Ciiva
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicECQ-E2473JF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,250VDC,0.047uF,5%,Blk ST
PanasonicECQ-E2473JB
Cap Film 0.047uF 250V PET 5%( 7.9 X 4.5 X 7.4mm) Radial 5mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 0.047uF 250V PET 5%( 7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 0.047uF 250V PET 5%( 7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2473RJF
ECQ-E(F) FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 0.406Lx0.177W 10.30mmx4.50mm ±5% 0.047muF 250V
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.047uF, 250V DC, 2.5mm(W) x 5.2mm(H) x 9mm(L)
Cap, Film, 0.1Uf, 5%, 160Vac, 250Vdc; Dielectric Type:Metallized Pet Stacked; Capacitor Case/Package:-; Capacitance:0.047Μf; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage(Ac):160V; Voltage(Dc):250V; Capacitor Mounting:Through Hole Rohs Compliant: Yes |Epcos B32560J3473J000