TDK B32529E6473K289
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.047uF, 400V DC, 4.5mm(W) x 9.5mm(H) x 7.3mm(L)
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet44 页5 年前
_legacy Avnet
相关零件
PanasonicECQ-E4473KF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,400VDC,0.047uF,10%,Blk ST
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.047uF 400V PET 10% (13 X 5 X 11mm) Radial 10mm 125°C Bulk
Cap Film 0.047uF 400V PET 10% (7.2 X 6 X 11mm) Radial 5.08mm Loose in Box
Cap Film 0.047uF 400V PET 10% (7.5 X 6 X 10.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
PanasonicECQ-E4473KFA
Ecqe(F), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E4473KFA
描述
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
FILM CAP MKT BOX 0.047µF 10% 400Vdc LS 5mm
CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
卤10% 400V 47nF -55鈩儈+125鈩 Film Capacitors ROHS