TDK B32529D3224K189
Cap Film 0.22uF 250V PET 10%( 7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
数据表和文档
Introduction Date2001-04-05
相关零件
PanasonicECQE2224KF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 220uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2224KB
Cap Film 0.22uF 250V PET 10% (10.3 X 5.4 X 10.1mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Yageo GroupR60II3220AA30K
Cap Film 0.22uF 250V PET 10% (18 X 5 X 11mm) Radial 15mm 105°C Loose in Box
Cap Film 0.22uF 250V PET 10%( 13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive T/R
PanasonicECQ-E2224KF3
Cap Film 0.22uF 250V PET 10%( 12 X 5.5 X 15.5mm) Radial 5mm 105C Ammo
Cap Film 0.22uF 250V PET 10% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive Bulk
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.22uF, 250V DC, 7.8mm(W) x 13mm(H) x 7.8mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 220nF 160V