TDK B32529D225J189
Cap Film 2.2uF 63V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Yageo GroupR82CC4220AA70J
Cap Film 2.2uF 50V PET 5%( 7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
Yageo GroupR82CC4220Z370J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82CC4220DQ70J
Cap Film 2.2uF 50V PET 5% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Cap Film 2.2uF 63V PET 5% (13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polyester, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
描述
FILM CAP MKT BOX 2.20µF 5% 63Vdc LS 5mm
CAP FILM 2.2UF 5% 63VDC RADIAL
2.2¦ÌF ¡À5% 5mm 63V 40V 7.8mm*7.8mm
2,2000UF 5% 63VPOLYESTER BOXED
Film Capacitor; Capacitor Type:General Purpose; Capacitance:2.2µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Series:MKT; Voltage Rating:63VDC; Capacitor Dielectric Type:Polyester; Package/Case:7.8 x 13 x 7.8; Lead Spacing:5mm ;RoHS Compliant: Yes