TDK B32529D0225J189
Cap Film 2.2uF 63V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
数据表和文档
Farnell
Introduction Date2004-08-01
相关零件
PanasonicECQE2225JF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2225JB
Cap Film 2.2uF 250V PET 5% (20.8 X 8.4 X 15.6mm) Radial 17.5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82CC4220AA70J
Cap Film 2.2uF 50V PET 5%( 7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
Yageo GroupR82CC4220Z370J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82CC4220DQ70K
Cap Film 2.2uF 50V PET 10% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Cap Film 2.2uF 63V PET 5% (13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
描述
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Capacitor, 2.2Uf, 40Vac, 63Vdc Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32529D0225J189
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 2.2uF, 63V DC, 7.8mm(W) x 13mm(H) x 7.8mm(L)