TDK B32529C8103K189
Cap, 0.01Uf, 630V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C8103K189
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Upverter
Ciiva
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR60PF2100AA30K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
PanasonicECQE6103KF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,630VDC,0.01uF,10%,Blk ST
Yageo GroupR60PF21005030K
Cap Film 0.01uF 630V PET 10% (13 X 4 X 9mm) Radial Wound 10mm 105C Automotive Bag
Cap Film 0.01uF 630V PET 10% (12.5 X 4 X 10mm) Radial 10mm Loose in Box
Cap Film 0.01uF 630V PET 10% (12.5 X 4.1 X 11.1mm) Radial 10mm 105°C Loose in Box
PanasonicECQ-E6103KF3
Cap Film 0.01uF 630V PET 10% (12 X 4.5 X 12.5mm) Radial 5mm 105C Ammo
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.010uF, 630V DC, 5mm(W) x 10mm(H) x 7.5mm(L)
卤10% 630V 10nF -55鈩儈+125鈩 Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) Film Capacitors ROHS
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 10nF 400V