TDK B32529C8103J000
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Newark
Ciiva
TME
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicECQE6103JF
Cap Film 0.01uF 630V PET 5% (12 X 4.5 X 7.5mm) Radial 10mm 105C Bulk
Yageo GroupR60PF2100AA30J
Yageo GroupR60PF2100AA6AJ
Film Capacitor, Polyester, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount, 5116
Film Capacitor, 0.01 uF, 160 V, 630 V, ± 5%, Metallized PET, Radial Box - 2 Pin
描述
Cap Film 0.01uF 630V PET 5% (7.5 X 5 X 10mm) Radial 5mm 125°C Bulk
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.010uF, 630V DC, 5mm(W) x 10mm(H) x 7.5mm(L)
10000 pF Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
CAPACITOR POLYESTER FILM 0.01UF, 630V, 5%, RADIAL; Dielectric Type:Metallized PET Stacked; Capacitor Case Style:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.01µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage Rating VAC:400V; Voltage Rating VDC:630V RoHS Compliant: Yes