TDK B32529C6682M000
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0068uF, 400V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Production
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2004-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Metallized Polyester Film Capacitor 0.0068uF 100VDC 20% Radial
PanasonicECQ-U2A682ML
Capacitor;ECQ UL,X-2 Met Poly Film Cap,Molded,275VAC,0.0068uF,20%,Blk ST
Yageo GroupR82EC1680DQ50J
Cap Film 0.0068uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Yageo GroupR82EC1680DQ50K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC1680AA50K
Cap Film 0.0068uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 0.0068uF 63V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 125C Bulk
描述
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 20% 6.8nF
FILM CAP MKT BOX 0.0068 F 20% 400VDC LS 5MM
CAP FILM 6800PF 20% 400VDC RAD
6.8nF ¡À20% , 5mm 400V 200V 7.3mm*2.5mm*6.5mm