TDK B32529C6333K289
Cap Film 0.033uF 400V PET 10% (7.5 X 5 X 10mm) Radial 5mm 125°C Ammo Pack
数据表和文档
IHS
Datasheet31 页20 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2002-12-03
相关零件
PanasonicECQ-E4333KF
Cap Film 0.033uF 400V PET 10% (10.3 X 6 X 9mm) Radial 7.5mm Bulk
PanasonicECQ-E4333KFW
ECQE, Met Polyester Film Cap Radial Lead 400VDC, 0.033uF, 10%, L/S =7.5mm, Blk C
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR60MF2330AA6AK
Film Capacitor, 0.033 uF, 200 V, 400 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
PanasonicECQ-E6333KF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,630VDC,0.033uF,10%,Blk ST
Cap Film 0.033uF 63V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 125C Automotive Bulk
描述
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 33nF 200V
FILM CAP MKT BOX 0.033µF 10% 400Vdc LS 5mm