TDK B32529C6103J289
Film Capacitor, 0.01 uF, 200 V, 400 V, ± 5%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet49 页11 年前
DigiKey
相关零件
PanasonicECQE4103JF
Cap Film 0.01uF 400V PET 5% (10.3 X 4.3 X 7.4mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Yageo GroupR82MC2100AA50J
Cap Film 0.01uF 400V PET 5% (7.2 X 3.5 X 7.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 0.01uF 400V PET 5% (13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR82MC2100DQ50J
Yageo GroupR82MC2100Z350J
PanasonicECQ-E4103JF3
Ecqe(F), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E4103JF3
描述
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 10nF 200V
FILM CAP MKT BOX 0.01µF 5% 400Vdc LS 5mm
CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
10nF ¡À5% , 5mm 400V 200V 7.2mm*3mm*6.5mm