TDK B32529C6102K289
Cap Film 0.001uF 400V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Ciiva
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.23%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR82MC1100Z350K
Cap Film 0.001uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82MC1100DQ50K
Cap Film 0.001uF 400V PET 10%( 7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Yageo GroupR82MC1100AA50K
Cap Film 0.001uF 400VDC/200VAC PET 10% 7.2 X 2.5 X 6.5mm RDL 5mm Loose in Box
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount, 3510
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0010uF, 400V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount
FILM CAP MKT BOX 0.001µF 10% 400Vdc LS 5mm