TDK B32529C6102K189
Cap Film 0.001uF 400V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Future Electronics
Ciiva
TME
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR82MC1100Z350K
Cap Film 0.001uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82MC1100DQ50K
Cap Film 0.001uF 400V PET 10%( 7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
CAP FILM 1000PF 10% 400VDC RAD / 1000 pF Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
Yageo GroupR82MC1100AA50K
Cap Film 0.001uF 400VDC/200VAC PET 10% 7.2 X 2.5 X 6.5mm RDL 5mm Loose in Box
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount, 3510
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0010uF, 400V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
B32529 Series 400 V 0.001 uF ±10 % Through Hole Film Capacitor
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount
1000 pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
FILM CAP MKT BOX 0.001µF 10% 400Vdc LS 5mm
Cap, 1000Pf, 400V, 10%, Pet; Capacitance:1000Pf; Voltage Rating:400V; Capacitor Dielectric Type:Pet (Polyester); Capacitance Tolerance:± 10%; Product Range:B32529 Series; Capacitor Case Style:-; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32529C6102K189