TDK B32529C6102J289
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Ciiva
TME
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
CAP FILM 1000PF 10% 400VDC RAD / 1000 pF Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
Yageo GroupR82MC1100DQ50J
Cap Film 0.001uF 400V PET 5%( 7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 105C Automotive
Yageo GroupR82MC1100Z350J
Cap Film 0.001uF 400V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82MC1100Z350K
Cap Film 0.001uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount, 3510
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0010uF, 400V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Capacitor, 0.001Uf, 200Vac, 400Vdc Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C6102J289
FILM CAP MKT BOX 0.001µF 5% 400Vdc LS 5mm
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 1nF 200V
CAP FILM 0.001UF 400V PET 5% RADIAL STACKED
CAP FILM 1000PF 5% 400VDC RADIAL
Capacitor, 0.001UF, 200VAC, 400VDC;
1nF ¡À5% , 5mm 400V 200V 7.2mm*2.5mm*6.5mm