TDK B32529C6102J189
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet44 页5 年前
Newark
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
CAP FILM 1000PF 10% 400VDC RAD / 1000 pF Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
Yageo GroupR82MC1100DQ50J
Cap Film 0.001uF 400V PET 5%( 7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 105C Automotive
Yageo GroupR82MC1100Z350J
Cap Film 0.001uF 400V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82MC1100Z350K
Cap Film 0.001uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount, 3510
描述
Cap, 1000Pf, 400V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32529C6102J189
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0010uF, 400V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Cap Film 0.001uF 400V PET 5%( 7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive AEC-Q200 T/R