TDK B32529C3223K189
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.022uF, 250V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
element14 APAC
_legacy Avnet
Ciiva
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicECQ-E2223KB
Cap Film 0.022uF 250V PET 10% (7.9 X 4.3 X 7.2mm) Radial 5mm 105°C Bulk
PanasonicECQ-E2223KF
Cap Film 0.022uF 250V PET 10% (10.3 X 4.4 X 7.5mm) Radial 7.5mm Bulk
Yageo GroupR82IC2220DQ50K
Film Capacitor, 0.022 uF, 160 V, 250 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Yageo GroupRSBIC2220Z300K
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82IC2220Z350K
PanasonicECQE2223KF3
Cap Film 0.022uF 250V PET 10% (10.3 X 4.4 X 12.5mm) Radial 5mm 105°C Ammo Pack
描述
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
卤10% 250V 22nF -55鈩儈+125鈩 Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) Film Capacitors ROHS
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 22nF 160V
FILM CAP MKT BOX 0.022µF 10% 250Vdc LS 5mm
Cap, Film, Pet, 22000Pf, 250V, Radial; Capacitance:22000Pf; Voltage Rating:250V; Capacitor Dielectric Type:Pet (Polyester); Capacitance Tolerance:± 10%; Product Range:B32529 Series; Capacitor Case Style:-; Capacitor Terminals:Radial Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32529C3223K189