TDK B32529C1823J289
Film Capacitor, Polyester, 31V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1.5uF, Through Hole Mount
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet0 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicECQ-V1823JM
Cap Film 0.082uF 100V PET 5% (7.5 X 4.1 X 7mm) Radial 5mm 105°C Bulk
PanasonicECQ-E1823JF
ECQE, Met Polyester Film Cap Radial Lead 100VDC, 0.082uF, 5%, L/S=5mm, Blk ST
FILM CAP MKT BOX 0.082µF 5% 63Vdc LS 5mm
PanasonicECQ-E2823JB
Cap Film 0.082uF 250V PET 5% (7.9 X 5.4 X 8.6mm) Radial 5mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 0.082uF 63V PET 5% Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC 2DIP
描述
FILM CAP 0,0820UF 5% 100V POLYESTER BOXED
Cap, Film, Pet, 82000Pf, 100V, Radial; Capacitance:82000Pf; Voltage Rating:100V; Capacitor Dielectric Type:Pet (Polyester); Capacitance Tolerance:± 5%; Product Range:B32529 Series; Capacitor Case Style:-; Capacitor Terminals:Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C1823J289