TDK B32529C1472K289
Cap, 4700Pf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C1472K289
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Ciiva
_legacy Avnet
相关零件
Yageo GroupR82EC1470DQ50K
Cap Film 0.0047uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Yageo GroupR82EC1470AA50K
Cap Film 0.0047uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82EC1470CK50K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film 0.0047uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 125C Automotive Ammo
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0047uF, 100V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
FILM CAP MKT BOX 0.0047µF 10% 100Vdc LS 5mm
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 4.7nF 63V