TDK B32529C1472J289
Cap Film 0.0047uF 100V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Newark
Ciiva
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR82EC1470Z350J
Cap Film 0.0047uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82EC1470AA50J
Film Capacitor, 4700 pF, 63 V, 100 V, ± 5%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Yageo GroupR82EC1470DQ50J
Film Capacitor, Polyester, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0047uF, 100V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Cap Film 0.01uF 300VAC PP 20% 13 X 6 X 12mm RDL 10mm Ammo Pack
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
Capacitor,met Polyester (Mylar),0.0047Uf,100Vdc,5-% Tol,50+% Tol
FILM CAP MKT BOX 0.0047µF 5% 100Vdc LS 5mm
CAP, 4700PF, 100V, 5%, PET; Capacitance: 4700pF; Voltage Rating: 100V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: B32529 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radial