TDK B32529C1472J189
Cap Film 0.0047uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 125C Automotive T/R
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet44 页5 年前
Newark
element14 APAC
Future Electronics
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR82EC1470Z350J
Cap Film 0.0047uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82EC1470AA50J
Film Capacitor, 4700 pF, 63 V, 100 V, ± 5%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Yageo GroupR82EC1470DQ50J
Film Capacitor, Polyester, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0047uF, 100V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
B32529 Series 100 V 0.0047 uF ±5 % Through Hole Film Capacitor
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
4700 pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
FILM CAP MKT BOX 0.0047µF 5% 100Vdc LS 5mm
Film Capacitor, 4700Pf, 100V, 5%, Radial; Capacitance:4700Pf; Voltage Rating:100V; Capacitor Dielectric Type:Pet (Polyester); Capacitance Tolerance:± 5%; Product Range:B32529 Series; Capacitor Case Style:-; Lead Spacing:5Mm Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32529C1472J189