TDK B32529C1333J289
Cap Film 0.033uF 100V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Farnell
Newark
Ciiva
TME
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR82EC2330DQ50J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033Uf, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC2330DQ50K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC2330AA50K
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.033uF, 100V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 33nF 100V
Capacitor Polyester Film 0.033Uf 100V 5%, Radial; Rango De Producto:Serie B32529; Capacidad:0.033Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 5%; Tipo De Dieléctrico Del Condensador:Pet (Poliéster); Tensión Nominal:100V; Tipo De Condensador:- |Epcos B32529C1333J289