TDK B32529C1273K289
Film Cap Mkt Box 0.027ΜF 10% 100VDC Ls 5MM
数据表
价格与库存
数据表和文档
_legacy Avnet
Datasheet45 页14 年前
Datasheet46 页17 年前
相关零件
PanasonicECQ-E1273KF
ECQE, Met Polyester Film Cap Radial Lead 100VDC, 0.027uF, 10%, L/S=5mm, Blk ST
PanasonicECQ-E4273KF
Cap Film 0.027uF 400V PET 10% (10.3 X 5.5 X 8mm) Radial 7.5mm 105C Bulk
PanasonicECQ-E2273KF3
Cap Film 0.027uF 250V PET 10%( 10.3 X 4.4 X 12.5mm) Radial 5mm 105C Ammo
FILM CAP MKT BOX 0.027µF 5% 63Vdc LS 5mm
卤5% 63V 27nF -55鈩儈+125鈩 Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) Film Capacitors ROHS
描述
Radial Film Capacitor 10% 27nF 63V
CAP FILM 0.027UF 10% 100VDC RAD
卤10% 100V 27nF -55鈩儈+125鈩 Film Capacitors ROHS
CAP FILM 0.027UF 10% 100VDC RAD / 0.027 µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial