TDK B32529C1222K189
Cap Film 0.0022uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 125C T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Ciiva
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR82EC1220DQ50J
Film Cap,.0022Uf,100V,t2,5,h6,5,l7,2,pitch5,ammo Rohs Compliant: Yes
Yageo GroupR82EC1220AA50K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0022uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC1220AA50J
Cap Film 0.0022uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
描述
Cap, 2200Pf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C1222K189
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0022uF, 100V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0022uF, Through Hole Mount
FILM CAP MKT BOX 0.0022µF 10% 100Vdc LS 5mm
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 2.2nF 63V