TDK B32529C1222J289
Cap Film 0.0022uF 100V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet44 页5 年前
Ciiva
TME
_legacy Avnet
DigiKey
相关零件
Yageo GroupR82EC1220DQ50J
Film Cap,.0022Uf,100V,t2,5,h6,5,l7,2,pitch5,ammo Rohs Compliant: Yes
Yageo GroupR82EC1220AA50J
Cap Film 0.0022uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82EC1220Z350J
Film Capacitor, 2200 pF, 63 V, 100 V, ± 5%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
描述
Cap, 2200Pf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C1222J289
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0022uF, 100V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
METALLIZED POLYESTER FILM CAPACITOR Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0022uF, Through Hole Mount
FILM CAP MKT BOX 0.0022µF 5% 100Vdc LS 5mm