TDK B32529C1184J189
卤5% 100V 180nF -55鈩儈+125鈩 Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) Film Capacitors ROHS
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicECQV1184JM
Cap Film 0.18uF 100V PET 5% (10.2 X 3.6 X 9mm) Radial 7.5mm 105C Bulk
PanasonicECQ-E2184RJB
Ecqe(B), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E2184RJB
Cornell DubilierDSF050J184
Film Capacitor, Polyester, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.18uF, Through Hole Mount, 2918
Film Capacitor, Polyester And Polyethylene Terephthalate, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.18uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2184JB
Cap Film 0.18uF 250V PET 5%( 10.3 X 5 X 9.7mm) Radial 7.5mm 105C Automotive Bulk
描述
FILM CAP MKT BOX 0.18µF 5% 100Vdc LS 5mm
FILM CAP 0,1800UF 5% 100VPOLYESTER BOXED
Radial Film Capacitor 5% 180nF 63V
CAP FILM 0.18UF 5% 100VDC RADIAL