TDK B32529C1152K189
Cap, 1500Pf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C1152K189
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
_legacy Avnet
Future Electronics
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR82EC1150AA50K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC1150DQ50K
Film Capacitor, 1500 pF, 63 V, 100 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Cap Film 0.0015uF 63V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupRSBPC1150AA00K
Cap Film 0.0015uF 630V PET 10% (7.2 X 3.5 X 7.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.0015uF 400V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0015uF, 400V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0015uF, 100V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
卤10% 100V 1.5nF -55鈩儈+125鈩 Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) Film Capacitors ROHS
FILM CAP MKT BOX 0.0015µF 10% 100Vdc LS 5mm
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 1.5nF 63V